Samenstelling Commissie Sociale Economie

    Voorzitter

    • Josse Van Steenberge

    Leden

    • Vertegenwoordigers van de sociale economie-ondernemingen
      • Bosmans Peter, Coöperaties
      • Debock Ann, Vlaams Invoegplatform
      • Devisch Francis, VLAB
      • Neudt Dany, Activiteitencoöperaties
      • Van Passel Jan, Koepel lokale diensteneconomie
      • Verraes Eva, SST
    • Vertegenwoordigers van de representatieve werkgeversorganisaties
      • Unie van Zelfstandige Ondernemers - UNIZO
        • Diels Eve, UNIZO
        • Renard Joris, UNIZO
      • Voka - Vlaams Netwerk van Ondernemingen
        • Teughels Sonja, Voka - Vlaams Netwerk van Ondernemingen
        • Van Herck Pieter, Voka - Vlaams Netwerk van Ondernemingen
      • Boerenbond - BB
        • Bruggen Peter, Boerenbond
      • Vereniging voor Social Profit Ondernemingen - Verso
        • Vander Steene Wouter, Verso
    • Vertegenwoordigers van de representatieve werknemersorganisaties
      • Algemeen Belgisch Vakverbond - ABVV
        • Colpaert John, ABVV
        • Diepvents Philippe, ABVV
      • Algemeen Christelijk Vakverbond van België - ACV
        • De Block Kris, ACV
        • Gryp Stijn, ACV
        • Herpoele Wilfried, ACV
      • Algemene Centrale van Liberale Vakverbonden van België - ACLVB
        • Aissa Laïla, ACLVB
    • Onafhankelijke deskundigen
      • Castelein Carole
      • Coates Astrid
    • Vertegenwoordigers van het Departement Werk en Sociale Economie
      • De Ras Evelien
      • Lievens Sabine
      • Vandebroek Kathleen

    Plaatsvervangende leden

    • Vertegenwoordigers van de sociale economie-ondernemingen
      • De Bruyn Erwin, Activiteitencoöperaties
      • De Cock Stef, VLAB
      • De Ghein Thomas, Vlaams Invoegplatform
      • Motmans Jos, Coöperaties
      • Vancoillie Joeri, Koepel lokale diensteneconomie
      • Van der Stock Lieven, SST
    • Vertegenwoordigers van de representatieve werkgeversorganisaties
      • Unie van Zelfstandige Ondernemers - UNIZO
        • Cabooter Koen, UNIZO
        • Deiteren Caroline, UNIZO
      • Voka - Vlaams Netwerk van Ondernemingen
        • Demeyer Tom, Voka - Vlaams Netwerk van Ondernemingen
        • Duvillier Gianni, Voka - Vlaams Netwerk van Ondernemingen
      • Boerenbond - BB
        • Penninckx Iris, Boerenbond
      • Vereniging voor Social Profit Ondernemingen - Verso
        • Deroy Kristel, Verso
    • Vertegenwoordigers van de representatieve werknemersorganisaties
      • Algemeen Belgisch Vakverbond - ABVV
        • Lancksweerdt Nicole, ABVV
        • Van Gils Marieke, ABVV
      • Algemeen Christelijk Vakverbond van België - ACV
        • Diels Sofie, ACV
        • Vandenbergh Patrick, ACV
        • Van Kerkhove Marijke, ACV
      • Algemene Centrale van Liberale Vakverbonden van België - ACLVB
        • Baert Pieter, ACLVB
    • Vertegenwoordigers van het Departement Werk en Sociale Economie
      • De Keulenaer Bie
      • Van der Borght Veerle

    Kunnen de vergadering bijwonen met raadgevende stem

    • Coppen Helga, adjunct-administrateur-generaal SERV
    • Kerremans Pieter, administrateur-generaal SERV

    Thema's en trefwoorden